anasayfa nedenbiz sss iletisim eposta referanslar tercumesureci Tıbbi çeviri ve tıbbi tercüme

NEDEN MEDİKAL ÇEVİRİ?

 

SADECE İNGİLİZCE MEDİKAL ÇEVİRİ

Medikal Çeviri Ltd. Şti. yalnızca tek bir dil ve konuda uzmanlaşmıştır: İngilizce – Türkçe ve Türkçe – İngilizce medikal çeviriler. Bu amaçla 2008 senesinde kurulan firmamız uzman doktor çevirmenlerle sadece tıbbi konularda çeviriler yapmaktadır. Dolayısıyla da bu alanda en yüksek kaliteye sahiptir.

medikal ceviri
tibbi tercume

İŞ TESLİMİNDEN SONRA ÖDEME

Günümüzde internet ortamında yüzlerce çeviri bürosu yer almaktadır. Müşteriler haklı olarak birebir görüşmedikleri, yüz yüze temas kurmadıkları bu kişi ya da kurumların güvenilirliğini sorgulamaktadır. Müşterilerimizin bu endişelerine tamamen katılıyor ve bu konuda atılabilecek en önemli adımı atıyoruz: ÖDEMEYİ ÇEVİRİ TESLİMİNDEN SONRA TALEP EDİYORUZ.

 

KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Firmamızda “koşulsuz müşteri memnuniyeti” temel prensiplerimizden biridir. Bu doğrultuda yaptığımız işin arkasında duruyor ve çevirilerimizin en iyi kalitede olduğunu taahhüt ediyoruz. Çeviri kalitesinden memnun kalmayan müşterilerimize ücretsiz tekrar kontrolden, yeni çeviri yapmaya ve hatta ücret iadesine kadar tam destek veriyoruz. Bizce, memnun olmayan bir müşterimiz olmasındansa hiç müşterimiz olmaması daha iyidir.

tıbbi çeviri

tibbi profesyonel ceviri

YÜKSEK KALİTELİ ÇEVİRİLER

Çeviri kalitesinin piyasadaki en yüksek standartta olması için uzman bir ekiple titiz bir çalışma yürütüyoruz. Bizlere yaptırdığınız medikal çevirilerin piyasadaki en kaliteli çeviriler olacağını garanti ediyoruz.

 

UZMAN KADRO

Sadece medikal çeviriler yapan firmamız, bu amaç doğrultusunda en az 10 yıllık çeviri deneyimi olan uzman doktorlardan ve anadili İngilizce olan editörlerden oluşan bir ekiple çalışır.

 

medikal tercumeler

medikal çeviri

GİZLİLİK

Müşterilerimizin firma ve şahsi bilgileri ile çeviri amacıyla gönderdiği belgeleri tamamen gizlilik garantimiz altındadır. Bu bilgiler hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Aksi talep edilmedikçe de, her türlü doküman çeviri tesliminde imha edilir.

HIZLI YANIT

Tüm e-postalarınız mesai saatleri içerisinde (9:00-18:00) en çok bir saatte yanıtlanmaktadır.

acil medikal ceviriler

medikal tercüme

ZAMANINDA TESLİM

Bizce zamanında teslim edilmemiş bir çeviri hiç teslim edilmemiş demektir. Medikal Tercüme olarak asla yazılı olarak belirttiğimiz teslim süresinin dışına çıkmayız.

medikal çeviri ve medikal tercüme